MAKE ROOM FOR DESIGN
16.–22. SEPT
#DISAINIÖÖ

OSALEJALETeeme koos disainile ruumi – liitu
Disainiöö festivaliga! Ole osa Baltikumi suurimast disainisündmusest: registreeru Disainitänavale, SISUSTUS+ minimessile või tule oma põneva ettevõtmisega meile satelliidiks!

Tänavune Disainiöö toimub 16.–22. septembril Krulli kvartalis. Seekordse festivali soov on demonstreerida, kuidas loovust saab parema füüsilise ja sotsiaalse elukeskkonna loomisel rakendada. Teisisõnu, disaini vaadeldakse lähemalt kui ruumivõimendajat ja -rikastajat.
Liitu Disainiöö tiimiga

Otsime enda ridadesse festivali infopunkti juhti ning PechaKucha välkloengute pealikut! Kui tunned, et soovid nõu ja jõuga Disainiöö festivali toimumisse panustada, siis kirjuta meile kirke@disainioo.ee.
Osale festivali Disainitänaval

Sel sügisel hõivab 21. ja 22. septembril suure ala taaskordne Disainitänav, millel liiklemiseks pole juhiluba tarvis ning jalakäijaruumi jagub kõigile.

Kõik loojad, disainerid ja kunstnikud on oodatud Disainiöö festivali Disainitänavale enda loomingut esitlema ning kauplema!

Disainitänav // REGISTREERU
Tutvusta enda brändi SISUSTUS+ minimessil

Tänavugi leiad programmist B2C minimessi SISUSTUS+, mille eesmärk on laialdasemalt tutvustada sisustus- ja tööstustooteid. Eesti ja välismaa tootjatele pakutakse võimalust esitleda oma tooteid messidest pisut erinevas loomingulises keskkonnas – näitusmüügi vormis Krulli kvartali inspireerival tööstusmaastikul.

SISUSTUS+ // REGISTREERU
Tule Disainiöö satelliidiks

Plaanid festivali ajal korraldada näitust, töötuba, toote- või teenusetutvustusi või viia läbi lahtiste uste päevi? Uued ja loovad ettevõtmised on Disainiööl oodatud, et pakkuda külastajale rikkalikku lisaprogrammi!

Satelliidid // REGISTREERU
Tule PechaKuchale rääkima!

Tähelepanu... valmis olla.... start! Välkloenguformaat PechaKucha tuleb taas Disainiööle. PechaKucha on 2003. aastal Tokios paikneva arhitektibüroo Klein&Dytham disainerite poolt välja mõeldud viis, kuidas ideid ja loomingut teistega jagada. Räägi oma põnev lugu 6 minuti ja 40 sekundiga ära!

PechaKucha esitlus // REGISTREERU
Ole Disainiöö koostööpartner

Kui soovid panustada Disainiöö Festivali jätkuvasse edusse ning saada meie partneriks, siis kuulame sinu koostöömõtteid hea meelega: ükski idee pole liiga ulmeline, et seda ei tasuks välja käia!

Koostööprojektid
Kirke Tatar
kirke@disainioo.ee
+372 55590787